انتشار «نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران، ب- مهندسی کامپیوتر» پاییز ۱۳۹۷

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۲ کد : ۵۷۷۵ آخرین اخبار اخبار نشریه
شماره سوم از سال شانزدهم « نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران، ب- مهندسی کامپیوتر» از سوی پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی منتشر شد.
انتشار «نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران، ب- مهندسی کامپیوتر» پاییز ۱۳۹۷

در این شماره از فصلنامه، مقالاتی با عناوین « راهکاری توزیع‌شده برای خوشه‌بندی کلان‌داده‌های ترکیبی»، « ارائه یک مدل جدید ممتیکی مبتنی بر اتوماتای یادگیر ساختار ثابت»، «شناسایی حمله تقلید از سیگنال کاربر اولیه‎ ‎‎در شبکه‌های رادیوشناختی‎ مبتنی بر طبقه‌بندی غیر پارامتریک بیزین» و « ارائه یک الگوریتم مبتنی بر رایانش مه جهت مسیریابی شبکه‌های حسگر بی‌سیم»‌ به چاپ رسیده است.

از دیگر عناوین این مقالات می‌توان به « تشخیص نواحی مزاحم بصری در تصاویر به وسیله روش نمایش تنک دومرحله‌ای و وزن‌دار نمونه آزمون»، «روشی نوین برای پیش‌بینی ارتباط در شبکه‌های اجتماعی ناهمگن»، «ارائه یک تکنیک بهبود‌یافته مشبک پوشش چندتایی با استفاده از مدل حسگری احتمالی برای شبکه‌های حسگر بی‌سیم» و «یادگیری متریک نیمه نظارتی در فضای لایه‌ای با بهره‌گیری دقیق‌تر از دانش پیشین» اشاره کرد.

هجده نفر از استادان و دانشجویان دانشگاه­های تهران، صنعتی امیرکبیر، شهید رجایی، سمنان، دامغان، یزد، قم، پیام نور و آزاد اسلامی تألیف مقالات این شماره از نشریه را بر عهده داشته­اند.

همچنین داوری این مقالات توسط 37 نفر از استادان ایرانی دانشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج کشور انجام شده است.

افراد علاقمند به کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این شماره از نشریه می­توانند به سایت اینترنتی نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران به نشانی http://ijece.saminatech.ir مراجعه نمایند.


نظر شما :