انتشار مجلد برق تابستان ۱۳۹۸ نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۹ کد : ۱۰۱۶۶ آخرین اخبار اخبار نشریه
انتشار مجلد برق تابستان ۱۳۹۸ نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران

پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی شماره دوم از سال هفدهم «نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران، الف- مهندسی کامپیوتر» را منتشر کرد.

مقالاتی با عناوین «بررسی و تحلیل یک مبدل چندورودی کلید‌زنی نرم جهت استفاده برای منابع انرژی تجدیدپذیر»‌، «کاهش هارمونیک‌های ولتاژ با استفاده از کنترل‏کننده افتی در عملکرد موازی اینورترها»‌، «به‌کارگیری روش جدید انتقال فاز حامل تطبیقی جهت متعادل‌سازی ولتاژ باس DC مبدل پل H متوالی» در حوزه الکترونیک قدرت ‌ و «طراحی بهینه ژنراتور سنکرون آهن‌ربای دایم شار شعاعی شش‌فاز جهت استفاده در توربین‌های بادی مقیاس کوچک»‌، «طراحی کنترل‌کننده پایدار مقاوم بهینه فازی جهت پایدارسازی سرعت خودروی برقی، در حضور عدم قطعیت‌های پارامتری و اغتشاشات خارجی»  و «انتخاب استراتژی بهینه تعمیراتی یک تجهیز با استفاده از مدل تعمیر و نگهداری مبتنی بر بازرسی»در حوزه مهندسی قدرت انتشار یافته است.

از دیگر عناوین مقالات این شماره از نشریه می‌توان به «طراحی و شبیه‌سازی مقسم توان مایکروویو  (GHz 18-15) با استفاده از فناوری RGW برای استفاده در SSPA توان بالا» در حوزه مخابرات اشاره کرد.

بیست و سه نفر از استادان و دانشجویان دانشگاه­های تهران، تربیت مدرس، صنعتی اصفهان، شیراز، صنعتی شیراز، صنعتی نوشیروانی بابل، شهید ستاری، پدافند هوایی خاتم‌الانبیا، صنعتی جندی شاپور دزفول و آزاد اسلامی واحد نجف آباد تألیف مقالات این شماره از نشریه را عهده­دار بوده‌اند.

همچنین داوری این مقالات توسط 32 نفر از استادان دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی انجام شده است.

افراد علاقمند به کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این شماره از نشریه می‌توانند به سایت اینترنتی نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران به نشانی http://ijece.saminatech.ir مراجعه نمایند.


نظر شما :