انتشار شماره تابستان مجلد برق نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۴ کد : ۴۷۵۶۰ آخرین اخبار اخبار نشریه
پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی شماره دوم از سال بیستم «نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران، الف- مهندسی برق» را منتشر کرد.
انتشار شماره تابستان مجلد برق نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران

در این شماره مقالاتی در حوزه مهندسی قدرت با عناوین‌ «برنامه‌ریزی تصادفی بهبود تاب‌آوری سیستم‌های توزیع انرژی الکتریکی در مقابل طوفان‌های گرد و غبار شدید»، «ارزیابی احتمالاتی عملکرد حفاظتی برق‌گیرهای چندمحفظه‎ای در کاهش خاموشی‎های ناشی از صاعقه در خطوط توزیع هوایی»‌، «تشخیص و حذف تاثیریک حمله سایبری ترکیبی به سیستم کنترل خودکار تولید» ‌و «ارائه یک روش نیمه‌هوشمند برای شارژ خودروهای برقی در شبکه‌های توزیع چهارسیمه نامتعادل» انتشار یافته است.

از دیگر عناوین مقالات این شماره از نشریه می‌توان به «ارائه تمام‌ جمع‌کننده‌های تقریبی با خطای کم و آگاه از تغییرپذیری برای کاربردهای تحمل­پذیر عدم دقت»، «تحلیل زمان قفل حلقه قفل فاز پمپ بار با در نظر گرفتن اثر غیر ایده‌آل» و «کنترل‌کننده مقاوم مود لغزشی تطبیقی امپدانسی زمان محدود بدون وزوز سیستم کنترل از راه دور در حضور تأخیر تصادفی» اشاره کرد.

پانزده نفر از استادان، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس، اصفهان، یزد، صنعتی همدان، صنعتی ارومیه و دانشگاه آزاد اسلامی تألیف مقالات این شماره از نشریه را عهده‌دار بوده‌اند.

همچنین داوری این مقالات توسط  30 نفر از استادان دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی انجام شده است.

علاقمندان به کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این شماره از نشریه می‌توانند به سایت اینترنتی نشریه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر ایران به نشانی http://ijece.org مراجعه نمایند.


نظر شما :